Підрядником будівництва нового онкоцентру у Кривому Розі стала міжнародна компанія Drees & Sommer

ВАЖЛИВО
04.03.20 - 14:57

Визначили підрядника з будівництва нового онкоцентру у Кривому Розі, яке фінансуватиме «АрселорМіттал Кривий Ріг». Це міжнародна компанія Drees & Sommer (Німеччина), - повідомляє пресслужба АМКР.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» є ключовим інвестором проєкту будівництва сучасного онкоцентру у Кривому Розі.

 

Нагадаємо, відповідно до підписаного Меморандуму з владою, компанія має забезпечити фінансування проєкту у розмірі 400 млн грн (еквівалент 15 млн євро), а також контроль за його реалізацією, вибором підрядників і цільовим використанням коштів.
 

Наприкінці лютого був визначений підрядник, який надасть послуги комплексної консультації з проєкту, інжинірингу та планування будівництва нової будівлі закладу.

 

Загальна вартість робіт за контрактом становить понад 1 млн євро. Вона включає техніко-економічне обґрунтування проєкту з аналізом витрат, дизайн, розробку медичної концепції, а також експертний консалтинг з приводу придбання радіологічного обладнання. Це перша стадія реалізації проєкту, розрахована на 6 місяців, до кінця серпня поточного року.

"Кривий Ріг стане першим містом в Україні, де буде збудована сучасна клініка онкологічного профілю за європейським проєктом. Спільно з нашими партнерами, ми розпочинаємо перший етап підготовки до будівництва спеціалізованої медичної установи, яка надаватиме послуги раннього виявлення, діагностики та лікування онкологічних захворювань. Робота комфортної для пацієнтів клініки, оснащеної необхідним медичним обладнанням, дасть можливість людям впевненіше боротися з цією недугою. Крім нашої допомоги в закупівлі обладнання для медзакладів Кривого Рогу, прийшов час і для оновлення інфраструктури", - прокоментував Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг».

 

Довідково. Міжнародна компанія Drees & Sommer вже 50 років спеціалізується на послугах консалтингу, планування, будівництва та експлуатації. Працює по всьому світу у партнерстві з приватними інвесторами та державними клієнтами в усіх аспектах нерухомості та інфраструктури.

 

Нагадаємо, міськрада Кривого Рогу посприяє в оформленні необхідної документації на ділянку біля онкодиспансеру, забезпечить підведення комунікацій та мереж. У зоні відповідальності обласної ради – зведення фундаменту, а також оформлення дозвільної документації на будівництво та введення об'єкту в експлуатацію. Замовником будівництва виступає Криворізький онкодиспансер. 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: