Підтримаймо наших! Двоє дівчат із Кривого Рогу змагатимуться за титул «Міс Україна-2019»

ГОРДІСТЬ
29.06.19 - 12:48

За участь у фіналі конкурсу «Міс Україна-2019» змагатимуться криворожанки Яна Іванова та Діана Іонова. Їхні анкети розміщені на офіційному сайті конкурсу.

20-річна Яна народилася у Кривому Розі, з дитинства займалася вокалом. Вона навчається на 3-му курсі у польському Любліні, вивчає туризм та ресторанний бізнес, займається моделінгом.

 

21-річна Діана також наша землячка, але зараз мешкає у Львові. Дівчина отримує освіту журналіста в ЛНУ ім. Івана Франка, паралельно працює у галузі журналістики та конкурсів краси (журнал «РІА Україна», «РІА Wedding», Орг.комітет конкурсу «Міс Львів») і розвивається у галузі організації івентів ( «Топ-50 успішніх жінок Львівщини», «Люди Львова » тощо).

 

Крім цього, Діана займається благодійністю та соціальними проектами. Деякий час жила в Києві, стажувалася в StarLightMedia на телеканалі «СТБ» і в недалекому майбутньому планує свій переїзд до столиці. Криворожанка у своїй анкеті зазначає, що любить спорт, шоколад і посміхатися перехожим.

 

У вільний час самостійно займається вивченням іноземних мов (французька, англійська), захоплюється психологією, її надихають історії мудрих і успішних жінок.

 

Дівчата-учасниці впродовж трьох місяців проявлятимуть свої здібності у різноманітних культурних, соціальних та спортивних подіях. Також претендентки зможуть представити свої благодійні проекти.

 

1 серпня Національний комітет «Міс Україна» обере 25 дівчат, які братимуть участь у фіналі.

 

3 переможниці конкурсу представлятимуть нашу країну на міжнародних конкурсах Miss World, Miss Earth і Miss International.

Підтримати наших дівчат та віддати за них свій голос можна тут і тут.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: