Підтримували тероризм. Банда з Дніпропетровщини постачала товари у «ДНР»

КРИМІНАЛ
16.09.20 - 9:48

За даними слідства, протягом 2019-2020 років група осіб на території Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей створили схему незаконного постачання товарів народного споживання на непідконтрольні Україні території, - повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

Так, товари нібито експортували до Азербайджану та Грузії транзитом через територію Російської Федерації, а фактично постачали їх до так званої «ДНР», де у подальшому  реалізовувались місцевими підприємствами. Митні платежі, податки та збори від такої діяльності поступали до бюджету невизнаної «республіки» та використовувались для забезпечення діяльності терористичної організації. 

 

Під час обшуку за місцем мешкання ймовірного організатора злочинної схеми, вилучили документацію стосовно постачання товарів, комп’ютерну техніку, грошові кошти, а також транспортний засіб та продукцію.

 

Наразі одному з учасників злочинної схеми повідомили про підозру у сприянні діяльності терористичної організації. Його тримають під вартою. 

 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Обшуки проводили працівники Дніпропетровської обласної прокуратури, спільно зі слідчими СВ УСБУ в Дніпропетровській області.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: