Підвищені тарифи: «Кривбасводоканал» поділився планами на 2019-й

СОЦІУМ
05.02.19 - 12:42

У новому 2019 році «Кривбасводоканал» буде оновлювати власні потужності. На підприємстві вже підвищили зарплату працівникам та підняли тарифи для населення.

Планами на підприємстві поділилися з журналістами ТРК «Рудана».

 

Зараз підприємство обслуговує понад двісті тридцять тисяч квартир та більше як півсотні тисяч домогосподарств. Останнім часом для них піднялася ціна на послуги.

 

Ситуацію коментує директор комунального підприємства Сергій Марков.

 

«Це - вимушений крок, пов'язаний зі здорожчанням в країні енергоносіїв. Разом з тим, нова вартість послуг ґарантує якісне та безперебійне водопостачання і водовідведення. Додаткові кошти, яких очікуємо, покращать показники собівартості продукції та будуть спрямовані на оновлення технічної бази.

 

2018 рік справді був тяжким для підприємства. Це і кадровий відтік, і збільшена вартість електроенергії для підприємства та зростання витрат. Нарешті, державний регулятор з 1 січня правильно скоригував наші тарифи. Підприємство входить у стабільну фазу роботи. У нас з'явилися оборотні кошти, які дозволяють нам вчасно реагувати на аварійні ситуації.

 

Плани у нас дуже серйозні на 2019 рік: освоїти і виконати всі взяті раніше зобов'язання, полагодити всі пориви, які найбільше докучали містянам. З 1 лютого ми маємо можливість підвищити людям, які працюють на нашому підприємстві, заробітну плату на 20 відсотків, підібрати професійні кадри», – сказав Марков.

 

Нагадуємо, що з 1 січня для мешканців багатоквартирних будинків 1 куб.м води буде коштувати 8,79 гривень з ПДВ. Водовідведення – 13,62 гривень.

Для мешканців приватного сектору за 1 куб.м води потрібно буде заплатити 8,49 гривень. За водовідведення – 13,15 гривень.  

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: