Пішов з життя полковник Нацгвардії, Почесний громадянин Кривого Рогу Олександр Голяков

ЖАЛОБА
27.02.20 - 9:06

Через важку хворобу перестало битися серце 58-річного полковника Національної гвардії, Почесного громадянина Кривого Рогу Олександра Голякова.

У важкому стані він був госпіталізований до Дніпра, звідти - до Харкова, а потім - до Києва. Але врятувати життя полковника лікарям не вдалося.

 

Олександр Леонідович Голяков - бойовий офіцер, який пройшов війну в Афганістані і в зоні АТО. В липні 2014 року Голяков брав безпосередню участь у звільненні з полону тяжко пораненого заступника командира військової частини 3011, теж нашого земляка, Олександра Піскуна.

 

У грудні 2001 року очолив криворізьку 21-у окрему спеціалізовану моторизовану бригаду міліції, якою керував більше 10 років.

 

З 2014 року обіймав посаду заступника начальника Центрального територіального управління Національної гвардії з громадської безпеки.

 

За сумлінну й доблесну службу отримав звання Почесного громадянина Кривого Рогу.

 

Похорони Олександра Голякова відбудуться завтра. Прощання з Почесним громадянином проведуть у Палаці культури "Мистецький" (колишній ім. Артема). Час прощання ми повідомимо пізніше.

Панахида відбудеться у Спасо-Преображенському кафедральному соборі (вул.Соборна, 1), з 13.00.

 

Висловлюємо співчуття рідним і близьким покійного...

 

Довідково. Олександр Голяков народився 3 липня 1961 року у селищі Якшанга Костромської області. У 1983-му закінчив Полтавське вище зенітне ракетне командне училище та отримав кваліфікацію офіцера з вищою військово-спеціальною освітою – інженер по експлуатації радіотехнічних засобів та до 1989 року проходив військову службу у Туркестанському військовому окрузі в артилерійських підрозділах.

Упродовж трьох років, з 1989 по 1992 роки, проходив службу як військовий спеціаліст у Сирійській Арабській Республіці. Повернувшись додому, продовжив службу спочатку у Сухопутних військах, а згодом – у лавах Національної гвардії України, пройшовши військовий шлях від заступника командира-начальника штабу зенітного дивізіону до командира Криворізької бригади, яку офіцер очолив у 2001 році.

У 2002 році полковник закінчив Національну академію оборони України та у 2012-му – Національну академію внутрішніх справ за фахом «Правознавство» (бакалавр). У вересні 2014 року підписав контракт із Національною гвардією України та служив по теперішній час.

Нагороджений медалями «За бойові заслуги» та «За військову службу Україні». У 2016-му році полковнику Голякову присвоєно звання Почесного громадянина міста Кривого Рогу. Був одружений, двоє дітей, які також обрали військовий шлях, – син та донька проходять службу у Національної гвардії України.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: