Пішов з життя відомий у Кривому Розі хореограф, танцівник і наставник Олександр Розін

ЖАЛОБА
13.07.20 - 12:02

На 70-му році життя пішов від нас відомий у Кривому Розі хореограф, талановитий танцівник і наставник Олександр Розін. Життя нашого земляка безжально перервав інфаркт.

Більше 20 років Олександр Миколайович присвятив роботі у Криворізькій педагогічній гімназії, він був одним із перших керівників зразкового танцювального колективу «Іскорка» ЦДТ "Гармонія".

 

"Це велика втрата для нас. Чудова людина. Учні, батьки й колеги запам'ятають його як Професіонала з великої літери, - з сумом розповідає про колегу директорка гімназїі Тетяна Прокоп'єва. - Жодне свято не минало без яскравих хореографічних постановок Олександра Миколайовича. До слова, своєю натхненною працею він уславлював не лише гімназію, а й усе місто - під його керівництвом готували виступи на День міста. Щоразу виступ юних вихованців Розіна на міському фестивалі "Весна Рудани" високо відзначало журі. Внесок Олександра Миколайовича у розбудову мистецького життя Кривого Рогу був гідно оцінений - нагрудним знаком "За заслуги перед містом" III ступеня. Наш колега був вірним і надійним другом, не мислив свого життя без школи, без дітей. Навіть у відпустці забігав до гімназії, бо жив поряд. Ми бачилися з ним нещодавно, і ось людини вже немає..."

 

Поховають нашого земляка завтра о 10.00, прощання відбудеться по вул. Петра Дорошенка, 3.

 

Редакція ТРК "Рудана" висловлює співчуття рідним і близьким померлого.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: