Півсотні жінок Дніпропетровщини зможуть зробити ЕКО бюджетним коштом

ЗДОРОВ'Я
27.03.19 - 14:35

На Дніпропетровщині працює державна програма з лікування безпліддя (бюджетним коштом).  У 2019 році штучне запліднення зможуть зробити півсотні мешканок області.

Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.  

«Екстракорпоральне запліднення - дороговартісна процедура. У приватних клініках доведеться викласти від 80 тис яч гривень. Не кожна родина може собі це дозволити, - розповіла головний  акушер-гінеколог області Катерина Каїра. - Шанс на материнство жінки з трубним безпліддям можуть отримати завдяки державній програмі. У 2019 році лікування безпліддя бюджетним коштом передбачене для  50 пар. Процедуру можна буде зробити один раз». 

 

Аби приєднатися до програми, слід звернутися до гінеколога. Він дасть направлення на обстеження до обласного Центру планування сім’ї. Після підтвердження діагнозу, справу родини передадуть до Міністерства охорони здоров’я України. Там вирішать, у якому медзакладі проведуть ЕКО. 

 

Після цього на жінку чекає медикаментозна підготовка до процедури - від 2 тижнів до 2 місяців. Потім проведуть штучне запліднення.

 

Державна програма з лікування безпліддя діє вже понад 10 років. Щороку нею користуються до 50-ти жінок.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: