Піймали вандала. Хулігани зіпсували більше 20 банкоматів ПриватБанку в Кривому Розі

РЕЗОНАНС
06.11.19 - 12:47

Вранці 4 листопада в службу безпеки ПриватБанку в Кривому Розі надійшов сигнал про позаштатні збої в роботі терміналів і банкоматів по всьому місту. При перевірці сигналу виявили псування 16 банкоматів і 4 терміналів самообслуговування ПриватБанку.

Для виведення банкоматно-термінальної мережі з ладу невідомий використовував клей, яким покривав всі доступні поверхні пристрою.

 

Були зіпсовані банкомати по проспекту Металургів, на 95-му кварталі, у районі Ювілейної.

 

Також зловмисник блокував роботу Криворізького відділення на вул. Співдружності, 68А. Для цього був використаний той самий клей, яким була заблокована замкова щілина відділення.

 

Завдяки злагодженим діям співробітників, а також служби безпеки ПриватБанку, відділення відновило роботу за годину після виявленого факту вандалізму.

 

На цей момент фахівці Приватбанку оглянули всі пошкоджені термінали і банкомати. Частину обладнання вже відновили, решта буде відновлена найближчим часом.

 

Своїми діями невідомий заблокував роботу найбільшого банку України на значній території Кривого Рогу, залишивши тисячі криворіжців без доступу до своїх заощаджень і можливості проведення більшості банківських операцій.

 

Сума збитків, завданих банкові, на даний момент складає не менше 80 тисяч гривень, але працівники банку кажуть, що цифра може збільшитись, коли проблему проаналізують з інженерної точки зору.

 

Як стало відомо нашим журналістам, одного з підозрюваних у вандалізмі вже затримали. Він перебуває в Саксаганському відділенні поліції.

 

Але за інформацією служби безпеки ПриватБанку, він "клеїв дурня" не сам.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: