Пізнавально, весело й гамірно - у пришкільному просторі 125-ї гімназії

ОСВІТА
20.06.24 - 15:25

У червні в Кривому Розі понад 8 тисяч дітей відвідують літні пришкільні майданчики. Усього їх в місті - понад сто. Цього тижня стартувала 2 зміна для двох тисяч хлопчиків та дівчаток. Для дітей організовують насичену програму активностей: веселі конкурси, спортивні змагання, вікторини, екскурсії, зустрічі з цікавими людьми.

У 50-ти криворізьких школах у другу зміну запрацювали 39 ігрових, 4 спортивно-розважальних, 1 туристичний та 13 освітніх просторів. Відвідувати майданчики діти можуть лише з письмового дозволу батьків.

 

«Для нас дуже важливо оздоровити влітку дітей у пришкільних і заміському таборах. Там можна отримати і відпочинок, і нові знайомства, і підготовку до навчального року. Ми зробили 5 таких змін. Перша зміна охопила 6 тисяч дітей, зараз ще 2 тисячі дітей відпочивають. У заміському таборі пройде 5 змін», - каже Юрій Вілкул, в.о. міського голови Кривого Рогу.

 

У Покровському районі в ІІ зміну у 7 навчальних закладах організували роботу майданчиків. У 125-ій гімназії сформували 8 різновікових груп.

 

«Більше півтори сотні дітей нашого закладу, а також із мікрорайону Зарічний, відвідують наш пізнавально-розважальний майданчик. Дуже багато локацій: спортивні, ігрові, танцювальні, розважальні, ритмічні на будь-який смак», - розповідає Марина Юрчук, відповідальна за роботу майданчика "Дивокрай" 125-ої гімназії.

 

Активно відпочити, поспілкуватися з однолітками, провести дозвілля з користю стало можливим завдяки залученню до роботи майданчика креативних педагогів гімназії, викладачів комп'ютерної академії та цифрового освітнього центру ЮНІСЕФ.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: