Плануєте вступати до вишу? МОН вкотре нагадує, що наявність паспорта при цьому обов'язкова

        Міністерство освіти і науки звернулося до керівників шкіл, коледжів та вишів з проханням роз’яснити абітурієнтам необхідність отримання паспорта. Відповідний лист підписаний заступником міністра Юрієм Рашкевичем, передає Оsvita.ua

        Згідно з умовами прийому на навчання до вишів, наявність у вступника документа, що посвідчує особу, є обов’язковою.

        При цьому, свідоцтвом про народження матимуть можливість скористатись лише особи, яким 14 років виповниться після 01 травня 2018 року.

        «Замовлення та виготовлення паспорта потребує певного часу. Тому просимо роз’яснити особам, які планують в 2018 році продовжити навчання в закладах вищої та професійної (професійно-технічної) освіти, що необхідно завчасного замовити документ», - наголошують у Міністерстві освіти.

         Як відомо, паспорт також неохідно мати усім випускникам навчальних закладів, які  цього року складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО або проходитимуть тестування для вступу до закладів вищої освіти.

         Реєстрація учасника ЗНО передбачає обов'язкову наявність паспорта громадянина України. Цього року, норма для осіб, яким станом на 1 вересня року не виповнилося 16, що передбачала можливість подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта під час реєстрації, скасована.