Побив - украв - утік. Криворізькі патрульні затримали двох ймовірних грабіжників

КРИМІНАЛ
04.01.20 - 15:47

Криворізькі патрульні затримали двох ймовірних грабіжників

Поліцейські отримали повідомлення про грабіж в Покровському районі на вулиці Жуковського.

 

Зі слів заявниці, її 34-річний співмешканець побив її батька та, вихопивши у нього з рук мобільний телефон марки Самсунг чорного кольору, пішов у бік парку по вулиці Уфімській.

 

Інспектори прибули за вказаною адресою та обстежили прилеглу територію.

 

Неподалік виявили громадянина, який був схожий за прикметами на грабіжника, про якого говорила заявниця.

 

Жінка його впізнала. Зі слів чоловіка, мобільний телефон він викинув у річку. На місце викликали СОГ Покровського ВП.

 

Уночі, 3 січня, надійшов ще один виклик про грабіж.

 

Копи прибули на вулицю Соборності, де усе відбулося.

Заявник розповів інспекторам, що його побили невідомі особи, викрали светр, шкіряну куртку і втекли у невідомому напрямку.

 

Патрульні обстежили прилеглу територію та виявили особу за орієнтуванням.

 

При чоловікові не було викрадених та заборонених речей, але в ньому потерпілий свого нападника впізнав.
 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: