Почути книгу: відбулась презентація першої україномовної онлайн-бібліотеки в Україні

КУЛЬТУРА
20.12.18 - 13:10 671

 Сьогодні у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася презентація соціального проекту «Слухай. Бібліотека аудіокниг українською мовою». Новиною організатори поділились у Фейсбук

Серед озвучених книг – класика української прози та понад 50 віршованих творів Рильського, Павличка, Лесі Українки та інших письменників. Сучасна література від Деркачової Ольги, Сняданко Наталії. Марк Лівін та Катерина Бабкіна начитали свої кращі авторські роботи.
 

Авторська команда «Типовий Київ» спільно з Інститутом журналістики університету ім. Грінченка за рік реалізували амбітну задачу – озвучили понад 100 книг та віршованих творів.
 

До начитування долучились теле- та радіоведучі, актори театру та кіно, зірки української музичної сцени, студенти та просто волонтери, які пройшли кастинг. Серед них Валерий Харчишин, Даша Астаф'єва, Богдан Бенюк, Даша Коломієць, Павло Зібров, Євген Янович, Олександр Ярмак та інші відомі українці.
 

У планах ініціаторів – аби система у наступному році стала ще одним інструментом сучасної школи.
 

 «Аудіокниг українською мовою вкрай обмаль, а в умовах сучасного розвитку технологій, знання та культуру необхідно доносити в максимально простих та зручних формах. Аудіокнига – одна з таких форм», – коментують засновники проекту. Крім того, такий формат творів дуже потребують люди з особливими фізичними потребами.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: