"Поціновувачі" мистецтва. На "Нічній виставці" у Кривому Розі поцупили дві картини

ПРИГОДА
08.09.19 - 13:33 493

На "Нічній виставці" художника Ренато Ортіса, яка днями відбулася у парку "Північний", невідомі вкрали 2 картини авторки Вікторії Чупріяновської. 

Про крадіжку з гіркотою повідомила сама авторка у соцмережі.

 

"Уперше після виставки я почуваюся спустошеною і розбитою, - розчаровано констатує Вікторія. - Весь мій позитивний настрій і радісне прагнення ділитися прекрасним раптово зникли на другий день "Нічної виставки", коли я виявила зникнення двох своїх картин. Не можу вам передати словами, які емоції я відчуваю. Відірвали шматок моєї душі. Два шматки. Вломилися без запрошення, розтоптали і забрали. Коли пишеш картину, везеш її на виставку, прикріплюєш до стендів, то думаєш - як добре, як чудово ділитися зі світом своєю творчістю, як чудово, що Ренато Ортіс організовує цю прекрасну подію, яка атмосфера панує!

Скільки людей працювали над тим, щоб інші могли подивитися на світ очима художників, здивуватися, посміхнутися! Але є в нашому світі і покидьки, через яких пропало бажання взагалі брати участь в будь-яких відкритих виставках. 

Спасибі всім за компліменти і побажання, які я чула на свою адресу. Спасибі Ренато Ортісу за організацію! Дякуємо всім учасникам виставки - разом ми виглядали дійсно круто! Але є одне "але", яке все перекреслило"

 

Художниця просить усіх, хто бачив викрадачів картин, відгукнутися і повідомити про це.  

 

 

Фото Вікторії Чупріяновської

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: