Податкові міста закликають криворіжців декларувати торішні доходи

БІЗНЕС
14.03.19 - 10:24

У Південній податковій звітують —  торік мешканці трьох районів Кривого Рогу сплатили до бюджету податок у 5,5 мільйонів гривень. З військового збору — 800 тисяч гривень. Не обійшлося й без порушників. Так, до адміністративної відповідальності було притягнуто 153 громадянина.

З першого січня триває кампанія з декларування громадянами доходів, які вони отримали торік. Визначений і перелік тих, хто зобов’язаний надати річну декларацію насамперед.

«Під цю категорію підпадають люди, які отримали дохід від продажу житлового нерухомого майна,  від продажу двох або більше об’єктів нерухомого майна, від спадщини чи дарунок коштів або майна, оподаткування інвестиційного прибутку», — коментує заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків та зборів із фізичних осіб Криворізького Південного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Євген Кретов.

 

Платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного року.

«Це сума коштів, фактично сплачених платником податків та членами його сім’ї на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної та вищої освіти. Для включення до податкової знижки витрат за навчання в закладах усіх рівнів», — додав Євген Кретов.

 

Старт кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, розпочався з 1 січня і триватиме до 2 травня включно. Податківці попереджають  про неприпустимість несвоєчасного подання декларації. У цьому випадку, платник податку може бути притягнутий до адміністративної відповідальності у вигляді штрафних санкцій.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: