Подорожуй безпечно. Кривий Ріг приєднався до глобальної ініціативи World Travel & Tourism Council

ПОДІЯ
13.08.20 - 12:57

Кривий Ріг приєднався до глобальної ініціативи World Travel & Tourism Council #SafeTravels, визнавши міжнародні протоколи безпеки WTTC та знак відповідності Safe Travels Stamp для просування соціальної відповідальності в індустрії туризму та гостинності.

Логотипи Кривого Рогу, Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпра та Чернігова тепер можна побачити серед багатьох інших туристичних дестинацій світу на сайті, - повідомляє National Tourism Organization of Ukraine.

 

Що це означає?

 

Відтепер міські туристичні компанії, готелі та індивідуальні заклади розміщення, об‘єкти торгівлі, розважальні заклади, які декларують свою відповідність до міжнародних протоколів безпеки #SafeTravels, можуть використовувати знак свого міста. 

 

Для того, щоб отримати новий знак, треба ознайомитись з «Умовами і правилами» та внести свою компанію до єдиного реєстру, декларативно підтвердивши відповідність бізнесу до протоколу WTTC - протоколів безпеки за допомогою електронної форми, що наведена на сторінці за посиланням.

 

Після внесення до реєстру, можна завантажити PDF-файл для використання у будь-яких маркетингових комунікаціях або електронних документах.

 

Фото з сторінки National Tourism Organization of Ukraine у фейсбук.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»