Подружжя, яке в Кривому Розі знімало 4-річну доньку в порно, залишили під вартою ще на 60 діб

РЕЗОНАНС
20.06.19 - 11:00 462

У Жовтневому райсуді Кривого Рогу (у закритому судовому засіданні) триває розгляд кримінальної справи за обвинуваченням подружжя, яке знімало свою 4-річну доньку в порно.

Як ми повідомляли, у червні 2018 року кіберполіція затримала у нашому місті 30-річного чоловіка та 28-річну жінку за зйомку порнографії зі своєю малолітньою донькою. Їх заарештували. Затримані - громадяни Азербайджану.

 

А 5 лютого у Мінську (Республіка Білорусь), за повідомленням правоохоронців, затримали 40-річного місцевого мешканця, який фінансував зйомку цього порно.

 

Подружжя з Полтавщини, яке винаймало квартиру в Кривому Розі, звинувачують у злочинах проти статевої свободи та статевої недоторканості, вчинених стосовно їх малолітньої дочки.

 

"Учора відбулося чергове судове засідання, під час якого прокурор продовжив оголошення частини обвинувального акта, - повідомляє прес-служба Жовтневого суду.​

 

Суд розглянув клопотання прокурора про продовження строку раніше обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою обвинувачених ще на 60 днів.

 

Прокурор вважав, що такий запобіжний захід унеможливить спроби обвинувачених переховуватися від правоохоронних органів, у зв’язку з тяжкістю можливого покарання, відсутністю у останніх місця реєстрації на території України та офіційного місця роботи.

 

На його думку, обвинувачені перебуваючи на свободі зможуть здійснити вплив на свідків, оскільки їх ще не допитували.

 

Обвинувачені та їхні захисники не заперечували з приводу продовження строку тримання під вартою.

 

Колегія суддів задовольнила клопотання прокурора, вважаючи ці  аргументи доцільними.

 

Наступне судове засідання призначено на 25 липня 2019 року о 14.00 годині.

 

Нагадаємо, подружжю пред’явлено державне обвинувачення за 63 епізодами злочинної діяльності, вчинених відносно їх чотирьохрічної дочки за статтями ККУ 149 «Торгівля людьми», 152 «Зґвалтування», 153 «Сексуальне насильство», 156 «Розбещення неповнолітніх» та 301 «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів» 

 

Розгляд справи здійснюється у закритому засіданні через те, що справа стосується злочину проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи".

 

Деталі цієї резонансної справи ми повідомляли тут.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: