"Погано пам’ятаю обставини події": у справі криворізького рикші допитали свідка

КРИМІНАЛ
05.02.20 - 16:14

Сьогодні у Жовтневому районному суді продовжили розгляд справи так званого криворізького рикші Олександра М. У засіданні допитали свідка.

Сьогодні на до зали суду з’явилися всі учасники процесу. Прибув і один із очікуваних свідків. Проте у суді він заявив, що обставини події трапилися вже давно, тому пам’ятає їх дуже погано.

 

Нагадаємо, у липні 2018-го року на зупинці громадського транспорту «173-й квартал» трапився інцидент – до молодого чоловіка, відомого в місті як рикша, почав чіплятися містянин.

 

Він нібито ображав Олександра, який рухався дорогою зі своїм візком для перевезення вантажів. Нападник гамселив візок ногами та погрожував рикші.

 

За словами поліції, внаслідок конфлікту спалахнула бійка, і рикша завдав своєму кривднику ножових поранень.

 

Такий злочин карається позбавленням волі на строк від 5-ти до 8-ми років.

 

 «У результаті допиту свідка прокурор заявив клопотання про долучення протоколу в зв’язку з тим, що свідчення, які надавали сьогодні під час судового засідання, відрізнялися від тих, які надавав свідок одразу після події», – зауважив адвокат обвинуваченого Максим Гореліков.

 

У справі – п’ятеро свідків. Саме стільки молодиків зібралися компанією тієї ночі. Один із них зараз за межами України, двоє проходять службу в Нацгвардії в інших містах.

 

«Ще один свідок, якому також було повідомлено про дату і час, перебуває в Кривому Розі, але не відомо, чому він не з’явився. Було б доцільно, для повноти судового розгляду, допитати ще свідка. В зв’язку з цим було заявлене клопотання про відкладення судового засідання сьогодні та повторного його виклику для допиту в судовому засіданні», – пояснив нашим журналістам прокурор Криворізької місцевої прокуратури № 3 Олексій Пустоваров.

 

Адвокат Максим Гореліков сказав, що для встановлення всіх обставин справи є необхідні протоколи, результати допитів, свідчення. Протягом наступного засідання планують допитати іншого свідка у справі.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: