Поховали Героя у рідній землі. На щиті у Кривий Ріг повернувся Віктор Михайличенко, який влітку зник безвісти

ЖАЛОБА
02.03.24 - 12:50

У Кривому Розі поховали Героя Віктора Михайличенка. Пів року нашого земляка шукали рідні та друзі, адже він зник безвісти ще у серпні минулого року. Надії на краще не справдилися – його життя забрав пекельний бій на Донеччині.

До того, як піти на вогненні рубежі, Віктор працював на АМКР машиністом шихтоподачі. Колеги його дуже поважали за професіоналізм та щиру вдачу.

 

Чоловік був опорою для рідних: мами та молодшого брата, власну родину створити не встиг. До лав ЗСУ його призвали у травні 2023-го.

 

«Матуся ростила їх з братом сама. Віктор хвилювався, що їй складно, весь час старався полегшити її життя, - розповідає родичка Тетяна Школа. -  Навіть коли в нього були якісь негаразди – ніколи не зізнався, говорив, що все добре. Дуже любив близьких».

 

Влітку воїн приїздив провідати дідуся, який хворіє. Під час тієї зустрічі з його вуст зірвалася фраза – мовляв, може приїхав востаннє…

 

Криворіжець служив сапером. Потім морським піхотинцем, штурмовиком. Після артобстрілу під Урожайним на Донеччині Віктор більше не виходив на зв’язок - з 8 серпня. Нині ж повернувся додому на щиті. Йому було 38 років. 

 

«Ми жили в одному дворі, - розповідає Валерій. – Дружили. Віктор був дуже доброю людиною. Всі, хто його знав, мали надію, що він живий… Дуже боляче».

 

Сусідка Людмила згадує бійця відкритим та чуйним. І теж не може повірити, що надії більше немає, лиш гірке прощання…

 

Наш земляк за життя отримав відзнаку 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала М. Остроградського - за штурм. Тепер Віктор Михайличенко навіки у Небесному війську. Жалобну панахиду за воїном відслужили у Спасо-Преображенському соборі.

 

Вічна слава Герою!

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: