"Покровська регата". 50 криворізьких спортсменів змагалися в перегонах веслувальників

СПОРТ
22.05.19 - 12:36 392

У Клубі юних моряків відбувся перший міський спортивний конкурс «Покровська регата». Вихованці центрів туризму боролися за право зватися найкращим майстром веслування. У змаганнях брали участь 50 учасників із 10-ти команд.

Криворізькі хлопці та дівчата змогли відчути себе вправними веслувальниками. Діти – вихованці центрів туризму.

 

«Мене привів батько. Ми з ним приїхали кататись на байдарках. І мене зачепило, серце до цього лежить», – ділиться учасник змагань Іван Тищенко.

 

Завдання кожної команди – проплисти у двох дисциплінах чітко відведену дистанцію на швидкість. Головна увага – до технки веслування. За наїзд на встановлені буйки є ризик позбутися декількох балів. 

 

«Перша дистанція – це слалом. Ця дистанція - коротка, на швидкість та подолання перепон. Перепонами є ворота, які позначені буйками. Друга дистанція полягає у швидкісному подоланні відстані близько 200 метрів. По прямій і з одним розворотом», – пояснює методист Центру туризму та краєзнавчих екскурсій «Фортуна» Станіслав Стецун.

 

У змаганнях брали участь і початківці. Ангеліна, за дорученням тренера, вперше приміряла на себе роль вотер-спортсменки. У спорті, каже дівчина, всі навички згодяться. 

 

Результати у двох дисциплінах додавались, і за їхньою сумою визначили переможців. Вони отримали грамоти від міського департаменту освіти і науки. За словами спортсменів, головною тут була не перемога, а атмосфера новизни та емоцій.

 

 

У підсумку, І місце здобула команда КПНЗ «ЦТКЕУМ «Фортуна» КМР (керівник Кривошлик О.Ю.), ІІ місце – КНВК ЗШІ №9 (керівник Кулажко С.В.), ІІІ місце – КЗШ №68 (керівник Покусай С.Є.).

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: