Поки останній солдат не буде похований. 8 років від створення відзначає ВГО "Союз "Народна Пам'ять"

ПОДІЯ
19.06.19 - 9:25

8 років була створена Всеукраїнська громадська організація "Союз "Народна Пам'ять". Вона займається пошуком загиблих бійців і поверненням з небуття їхніх імен.

"Ми віримо, що громадянам України небайдужа доля людей, загиблих за свободу нашої Батьківщини. Ми відкриті для співпраці з усіма, хто розділяє наші принципи: аполітичність і законність пошукової діяльності, її науковість, співпрацю з державою у сфері пошуку та увічнення пам'яті жертв війни та політичних репресій", - зазначають члени організації.

 

До лав членів "Союзу" входить і журналіст ТРК "Рудана" - Вікторія Сімкіна, яка є постійним учасником пошукових експедицій у різних країнах.

 

Ми часто розповідаємо вам про результати роботи пошуковців - віднайдення решток бійців, загиблих під час Першої та Другої світових воєн, а також пошук тіл українських бійців, загиблих на Донбасі (у складі місії "Чорний тюльпан", 2014 рік). 

 

"Хто б міг собі уявити, що скоро "Союз" стане однією з провідних пошукових організацій країни? А все тому, що зібралися разом люди з чистими помислами з усієї України, - ділиться Вікторія Сімкіна. - Скільки всього було за ці 8 років!

Незліченна кількість вахт у різних містах України. Міжнародні експедиції. Тисячі знайдених бійців. Десятки перепоховань. Зустрічі з родичами ідентифікованих бійців. А з 2014-го - місія "Чорний Тюльпан". Це особливий біль ...І сьогодні я можу з упевненістю сказати, що часто було складно. Дуже складно. Але ми, як і раніше, разом! І це головне! І попереду ще багато роботи! І ми будемо робити її, як зазвичай, разом!"

 

Наразі пошукова експедиція приступила до роботи на латвійському узбережжі. До експедиції приєднався керівник організації Ярослав Жилкін.

 

Стежте за нашими новинами! 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: