Помста учнів? Криворізький департамент освіти прокоментував ситуацію з замінуванням шкіл

РЕЗОНАНС
30.01.19 - 15:17

Директорка департаменту освіти і науки виконкому міськради Тетяна Кріпак офіційно прокоментувала журналістам "Рудани" ситуацію щодо повідомлення про замінування 6 криворізьких шкіл:

"Сьогодні вранці на електронні пошти 6 навчальних закладів міста надійшло повідомлення від невідомої особи про те, що заклади заміновані, очікуйте о 14.00. Чого очікувати, невідомо.

Щоб наші діти залишилися живими й здоровими, насамперед нами були вжиті заходи з евакуації. У деяких школах дітей виводили і вони забирали свої речі, у деяких – учнів забирали прямо з уроків.

Було прийнято рішення про те, щоб учнів молодших класів розмістити в закладах, які розташовані поруч. А учнів старших класів і тих, кого могли забрати батьки, відпускали додому.

Станом на тепер, один навчальний заклад уже перевірено, спеціальні підрозділи поліції там нічого небезпечного не виявили. Зараз вибухотехніки працюють у другому закладі, але треба розуміти, що обстеження - довготривала процедура, бо школи великі, слід ретельно перевірити всі шкільні кімнати, щоб уникнути небезпеки для дітей.

 

У засобах масової інформації і соцмережах припускають, що це може бути помста дітей за нетактовну поведінку вчителя 130-ї школи, але тоді постає питання, до чого тут інші п'ять шкіл міста, адже ми були змушені евакуювати більше 4 тисяч дітей.

 

Щодо конфлікту у цій школі, ми проводимо службове розслідування. Моя особиста думка - вчитель була не права, не повинна була так спілкуватися з дитиною. Педагог має бути притягнута до відповідальності і принести вибачення дитині та її батькам. Спілкуючись з педагогами закладу, ми це обговорили. Я думаю, вчитель погодиться, щоб уникнути розгортання конфлікту".

 

Нагадаємо, сьогодні близько 10-ї ранку до поліції надійшло повідомлення про замінування 6 криворізьких шкіл - 95-ої і 91-ої гімназій, КЗШ №№14, 122, 130 та 88. Діти були евакуйовані. У закладах працюють вибухотехніки.

Журналістам "Рудани" став відомий зміст листа з погрозами. 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: