Помста за ДТП? Вночі невідомі вчинили «погром» у офісі криворізької автошколи

Ігор Паранюк, директор автошколи, розповів:
«Наша навчальна машина рухалася по проспекту Миру, а водій «Skoda» її обганяв. На нашій автівці немає пошкоджень. Сьогодні вночі відкрили мій особистий гараж, що на 95-му кварталі, забрали навчальний автомобіль. Там поблизу філіал нашого закладу. Гараж опечатаний. Вранці приходжу на роботу – офіс відкритий, речі у безладі, хтось виніс комп’ютерну техніку».
Чоловік каже, що він законослухняний громадянин, співпрацює зі слідством, надав всі документи, які від нього вимагали. Засмучений діями невідомих людей у офісі, адже не планує зупиняти роботу автошколи – позбавляти містян роботи та нехтувати зобов’язаннями перед учнями. «Погром» пов’язує з помстою за вчорашню ДТП, але стверджує: працівники та учні його закладу до цієї трагічної події не мають відношення, і нікого на дорозі не «підрізали».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
На проспекті Миру Audi влетіла в калюжу, потім – у дерево
Криворізькі поліцейські розшукують свідків ДТП на проспекті Миру
У Кривому Розі збили пішохода на проспекті Миру