Понад 1000 криворізьких дітей, у тому числі з родин переселенців, вирушили на оздоровлення до комунальних таборів

СОЦІУМ
18.07.19 - 12:15

Днями на відпочинок до комунальних таборів «Слава», «Сонячний» і «Старт» вирушили понад 1000 дітей. Уже другий рік поспіль місто реалізує соціальний проект «Табір миру: Донбас - Кривбас - Україна», завдяки якому на березі моря можуть відпочити та оздоровитися діти з родин переселенців.

На привокзальній площі людно - до табору «Слава», що в Скадовську, від’їжджають понад 500 маленьких відпочивальників. На день раніше стільки ж уже вирушили до таборів «Сонячний» і «Старт». Утім сьогодні виїзд особливий - разом із криворіжцями відпочивати їде загін дітей переселенців із Донбасу.

 

«Це вже гарна традиція, що діти вимушених переселенців теж оздоровлюються у наших таборах. Вони будуть задіяні в програмі реабілітації, де з ними працюватимуть психологи та спеціалісти з Корпусу Миру», - зазначила начальниця міського департаменту освіти й науки Тетяна Кріпак.

 

Разом із міською владою програму «Донбас-Кривбас-Україна» підтримали і громадські організації.

«Крім БО БТ «Мережа» та «Егіда-центр» цьогоріч до проекту доєдналися багато громадських організації. Все це відбувається під патронатом Ольги Бабенко», - розповіла координаторка з питань ВПО ГО «Егіда-центр» Лариса Сидоренко.

 

На дітей чекає цікава програма - окрім розважальних заходів, організатори передбачили тематичні тренінги - про булінг, адміністративні порушення, толерантність, основи здоров’я.

«З дітьми та підлітками працюватимуть і представники місцевої влади. Заплановані тренінги з етики, лідерські зустрічі та багато чого іншого», - розповіла координаторка молодіжного руху організації «Егіда-Центр» Нінель Сидоренко.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: