Понад 60 криворіжців відзначили за значний внесок у захист і розбудову міста

У музеї зібрали людей різних професій та сфер діяльності, завдяки чиїй силі, праці та вірності Кривбас сьогодні залишається міцним, творчим та нездоланним. Гідні криворіжці отримали відзнаки за "За досягення у науковій дільності", "За заслуги", "Серце віддаю дітям", "Майбутнє в єдності поколінь».
Організувала зустріч громадська спілка "Координаційна рада "Кривий Ріг - рідне місто". Її підтримала Рада оборони Кривого Рогу.
«Історія нашого міста – це не просто роки, а насамперед вчинки. Дії таких людей, як ви. Завдячуючи вам, наше місто стало потужним культурним, натхненним містом. Містом завдовжки в життя. Переважна більшість із вас тут народилася, живе й працює. Маю честь за все вам подякувати і вручити нагороди як визнання ваших заслуг перед Кривим Рогом і його громадою. Для мене це справжня зустріч поколінь, де досвід ветеранів поєднується з енергією тих, хто сьогодні тримає свій фронт - на передовій, у лікарнях, школах чи виробництві. Дуже багатьох знаю особисто, дуже з багатьма дружимо і товаришуємо», - зазначив голова Ради оборони Олександр Вілкул.
Серед нагороджених - директорка ГО "Криворізька фундація майбутнього" Олена Лєщенко.
«Щиро пишаюся Кривим Рогом і людьми, які тут працюють. Саме вони надихають нас на нові звершення, розвивають потенціал міста, волонтерять. Це круто. Відзнака, яку мені сьогодні вручили, не тільки моя. Це оцінка праці багатьох людей, які працюють з нами поряд».
Громадські відзнаки отримали понад 6 десятків криворіжців, які у непростих умовах воєнного часу працюють на розвиток міста. Серед них – журналіст телеканалу «Рудана» Ігор Кононенко. Нашого колегу пошанували «За високі професійні досягнення у сфері запровадження української мови та розвитку української культури". Вітаємо, пишаємось!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua