Популярний український гурт "Антитіла" стане учасником масштабного міжнародного фестивалю у США

       Популярний поп-рок гурт "Антитіла" запросили взяти участь у масштабному міжнародному фестивалі South by Southwest (SXSW), що пройде у штаті Техас, США.

"Антитіла" - добрі знайомці криворіжців. Хлопці неодноразово виступали в нашому місті з концертами, були зірковими гостями на нашому фестивалі "Ніч індустріальної культури". Лідер гурту Тарас Тополя відвідував КДПУ для зустрічі зі студентами, де молодь обговорювала перспективи розвитку нашої країни в культурній площині. Приємно, що у складі колективу є наші земляки - криворізькі музиканти. 

Фестиваль SXSW проводиться з 1987 року, в середині березня, в США, місто Остін. Останнім часом тривалість заходу становить до 10 днів. SXSW включає в себе ряд музичних, кіно- та медіа-фестивалів, а також виставок і конференцій. Місія фестивалю - знайомити відвідувачів з мистецтвом різноманітних спільнот сучасного світу.

"Антитіла" стануть одними з перших українських гуртів і музикантів, які беруть участь у подібних фестивалях. Самі учасники гурту раді такій пропозиції.

 "Українські гурти, які завоювали увагу Америки, їх можна перерахувати на пальцях однієї руки. Я не кажу, що участь у фестивалі SXSW додасть нас до цього переліку, але це точно стане великим кроком у цьому напрямку", -  говорить фронтмен Тарас Тополя.

Останнім часом гурт "Антитіла" своєю творчістю підкорює не лише українські, а й зарубіжні хіт-паради і чарти. Останній альбом "Сонце" отримав високу оцінку серед слухачів в Україні, а також у деяких країнах Європи і Америки. Масштабний тур на його підтримку приніс музикантам черговий трофей - «Національний реєстр рекордів України» зафіксував рекорд у категорії «Найбільша кількість міст, в яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру».

Перша пісня наступного альбому "TDME" за короткий термін стала справжнім хітом і підкорила усілякі вершини Топ-чартів (серед яких Shazam і iTunes), а лірик-відео за кілька місяців набрало більше 2,5 млн переглядів на YouTube.

Нагадаємо, в 2018 році поп-рок гурт "Антитіла" відзначає 10-річчя творчої діяльності. До цієї визначної дати гурт готує великий тур "TDME" містами Америки. А найближчий концерт в Україні відбудеться 27 лютого у м. Одеса.