Поранили "у перерві". Військова прокуратура закрила справу за фактом поранення оператора криворізького сайту

       Військова прокуратура Південного гарнізону закрила справу за фактом поранення оператора одного з криворізьких сайтів.

У документі, підписаним слідчим військової прокуратури Криворізького гарнізону, лейтенантом юстиції Станіславом Фісенком, посилаються на те, що пригода сталася нібито "під час перерви у навчаннях".

Нагадаємо, 6 липня 2017 року оператор інформаційного порталу В'ячеслав Волк був поранений під час проведень навчань резервістів в Саксаганському райвиконкомі.

Інструктора Ігоря Петренка, який стріляв у В'ячеслава, звинувачують у кримінальних злочинах за статтями 121 і 263 Кримінального Кодексу України (умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень та незаконне поводження зі зброєю).

7-го липня Петренко був арештований з можливістю внесення застави. І вже 17-го липня стало відомо, що за Петренка внесли заставу в розмірі 400 тисяч гривень і з СІЗО його відпустили.

За фактом поранення на навчаннях військовою прокуратурою було відкрито справу за статтею 425 Кримінального кодексу України («Недбале ставлення до військової служби»). За цією статтею передбачена санкція - до семи років позбавлення волі.

Як відомо, протягом судових засідань, які тривають з моменту відкриття справи, жодного свідчення військовослужбовців про перерву в навчаннях не пролунало. 

Між тим у прокуратурі стверджують, що навчання були організовані на належному рівні, а трагічна пригода "сталася під час перерви". У цьому прокуратура вбачає "відсутність складу злочину".