Породіллі Дніпропетровщини народжували в громадських місцях, на вокзалах, в каретах швидкої

СОЦІУМ
17.01.20 - 15:35

Торік бригади «швидких» Дніпропетровщини прийняли понад 120 пологів. Фельдшери та лікарі екстреної медицини області допомогли 124 породіллям, - розповів директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко.

Немовлята з’являлися на світ і в громадських місцях, і просто в машинах «швидкої».

 

В усіх випадках матусі з малюками отримали вчасну кваліфіковану медичну допомогу,

 

«Бригади «швидких» мають бути готовими надати екстрену меддопомогу за будь-якої ситуації. Нерідко на виїздах фельдшерам та лікарям доводиться приймати пологи. Так, у 2019 році вони допомогли 124 породіллям», – зазначив Радій Шевченко.
 

За викликами до породіль «швидкі» виїжджали у великих містах та невеличких населених пунктах області. Приїздили до осель жінок і в громадські місця, вокзали або просто на вулицю.

 

«Бувають, звичайно, і термінові пологи. Та найчастіше доводиться мати справу з безвідповідальними жінками, які тягнуть час до останнього і помилково сподіваються під час переймів обійтися власними силами, – сказав Радій Шевченко. – Машини наших бригад мають усі необхідні ліки та обладнання, аби надати кваліфіковану допомогу і немовляті, і породіллі».
 

Загалом у 2019-му «швидкі» Дніпропетровщини виїжджали на виклики понад 750 тисяч разів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: