Посадовці прокоментували загибель криворізької 7-класниці: що відомо?

РЕЗОНАНС
25.09.20 - 12:03

Загибель 13-річної дівчинки, учениці 7-го класу Криворізького НВК № 35, яка трапилася 21 вересня на вул. Миколи Світальського, викликала широкий резонанс у суспільстві. Свої версії щодо причин трагедії поспішили озвучити журналісти деяких ЗМІ, які звинуватили у трагедії педагогів школи.

Нагадаємо, 4 дні тому дівчинка-підліток випала з 12-го поверху висотки і загинула. 

 

Щоб уникнути поширення неправдивої інформації, для медіа сьогодні організували пресконференцію за участі т. в. о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, керівниці міського департаменту освіти і науки Тетяни Кріпак, слідчого Покровського відділу поліції Дениса Федотова, представників ювенальної превенції, директорки НВК №35 Раїси Лисенко, секретаря міськради Сергія Маляренка.

 

"Загибель дитини - дуже прикрий випадок, і я хотів би, щоб це нещастя не використовували для цькування педагогів чи політичної агітації, - заявив журналістам Сергій Шкарлет. - Образити вчителя дуже легко, але я підкреслюю - за тими матеріалами, які стали відомі під час розслідування, ознак цькування дитини у школі не виявлено. Поганих оцінок у дівчинки також не було, жодних уривків тестів з нібито низькими оцінками не виявили. Образ з боку однолітків, проявів булінгу чи агресії щодо учениці у школі не було. Кваліфікувати цю справу будуть фахівці, тож не використовуйте трагічну загибель дитини як спекуляцію".

 

За інформацією слідчого Дениса Федотова, поліція розглядає декілька версій щодо причин загибелі, але поки що це "таємниця слідства", тому розголошувати інформацію правоохоронець не став, заявивши, що досудове розслідування ще триває. Ймовірний вплив на свідомість дівчинки віртуальних підліткових груп на кшталт "Синього кита" поліціянт відкинув. 

 

"Я хочу сказати, що в нашому закладі створені якнайкращі умови для того, щоб діти почувалися комфортно, - підкреслила директорка 35-ї школи. - Ця дівчинка була життєрадісною, почувалася щасливою, веселою, товаришувала з друзями. Наголошую - з боку дітей чи вчителів не було тиску на неї ні з приводу оцінок, ні з інших причин. Сьогодні у нашого закладу 45-річний ювілей, і ця дитина нещодавно написала твір, в якому висловила всю свою любов до рідної школи, вчителів і однокласників. У пресі деякими недобросовісними журналістами була викладена неправдива інформація, нехай це буде на їхній совісті, але підкреслюю, що цим ви збурюєте суспільство і додаєте горя батькам дитини".

 

Один із журналістів показав присутнім уривки шкільного зошита з нібито поганими, на його думку, оцінками, заявивши, що ці шматки були розкидані на місці трагедії. Керівниця ліцею пояснила медійнику, що зазначені на полях цифри  - всього лише оцінки кожного виду виконаної ученицею роботи, а не підсумкова оцінка, яку ставлять не на полях, а під роботою. Тож його висновки є помилковими і непрофесійними.

 

Між тим, причини та обставини загибелі юної і життєрадісної дівчинки так і залишилися не відомими. 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: