Постріл чув, хто стріляв - не бачив. У суді Кривого Рогу допитали свідка у справі поранення Волка

КРИМІНАЛ
09.12.19 - 11:19

Сьогодні в Саксаганському районному суді розглядали справу про поранення оператора криворізького інформпорталу В'ячеслава Волка. В суді допитали поліцейського охорони правопорядку, який тоді ніс службу під час військових навчань.

Справу веде суддя Валерій Попов.

 

Нагадаємо, два роки тому, 6 липня 2017-го року, під час проведення військових навчань у приміщенні Саксаганського виконкому оператор В’ячеслав Волк погодився на участь у реконструкції події ймовірного затримання терориста.

 

В інсценізації брав участь інструктор Ігор П. На порозі Саксаганського райвиконкому він здійснив перший постріл вгору. Після цього, заламавши руки В’ячеславу, він зник разом із оператором всередині будівлі. Звідти згодом пролунав ще один постріл, який і завдав тяжких ушкоджень журналісту. Постріл скалічив нашого колегу - Славко залишається паралізованим, переніс оперативні втручання, проходить тривалі курси реабілітації. 

 

На сьогоднішньому засіданні допитали свідка-поліцейського. Він заявив, що тільки чув постріл, але не бачив події. Де саме перебував обвинувачений, а де Славко, так само не бачив.

 

Відомо, що поліцейський якраз перебував усередині будівлі виконкому, але стверджує, що момент пострілу не бачив. Також свідок сказав, що не пам'ятає, куди був спрямований пістолет інструктора.

 

Наступне засідання призначили на 23 січня.

 

Нагадаємо, в Центрально-Міському районному суді ухвалили рішення про призначення повторного розслідування за фактом службового недбальства посадових осіб Саксаганського військового комісаріату. Суд скасував попередню постанову слідчого військової прокуратури про закриття справи. Суддя Майя Бутенко постановила поновити розслідування. 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: