Потрапити на Олімпіаду було несподіванкою. - Криворіжець Денис Пасько

ЕКСКЛЮЗИВНО
24.01.20 - 12:55

Як ми повідомляли, криворізький хокеїст Денис Пасько здобув срібло ІІІ Зимових юнацьких олімпійських ігор-2020 з хокею 3 на 3. Сьогодні вихованець ДЮСШ №1 дав інтерв'ю нашим журналістам.

- Наскільки несподіваним для тебе було потрапити до Швейцарії?

- Велика несподіванка, бо на відборі я посів друге місце серед гравців 2005-2006-го років народження. Спочатку отримав підтвердження, що нікуди не їду. Але за деякий час подзвонили та сказали, що буду грати на Олімпійських іграх.

 

- Який був формат?

- Там був інший формат гри. Ми грали 3 на 3 в одній зоні і це мені, до слова, дуже сподобалося. Сподіваюсь, такий вид взагалі стане світовим рівнем. Там дуже добре розвивається реакція, мислення, треба швидко приймати рішення. Добре було грати і отримував велике задоволення!

 

- Як відбулося нагородження?

- Як у дорослому хокеї. Все на максимальному рівні і це мені найбільше сподобалось! Так, як і відкриття турніру. Було просто шикарно!

 

- Як тебе прийняла Швейцарія?

- Нормально, з теплим прийомом, мені сподобалося!

 

- По поверненні одразу включився у тренувальний процес?

- Два дні було відпочинку, а 18-го вже грав зі своєю командою. Було незвично. Там (на Олімпіаді - ред.) ми грали без корпусу, без силової боротьби. А тут вже з силовою боротьбою на все поле. Бігати більше, є час подумати, але все одно було незвично!

 

- Ти зараз граєш у чемпіонаті України, команда посідає 3-є місце серед спортсменів 2005-го року. Як колектив налаштований у першості країни проявити себе?

- Нормально налаштовані. Завтра гра з «Ковалівськими кабанами». Будемо старатися і показувати красивий хокей.

 

- А що взагалі для тебе хокей?

- Хокей для мене – це саме життя. Мені подобається отримувати задоволення від гри, пахати, досягати нових результатів і робити це якомога більше. Хокей – це швидкісна гра, жорстка, тут грають одні чоловіки! Як у пісні.

 

Інтерв’ю брав журналіст ТРК «Рудана» Іван Проводов.

 

Фото НОК України, OIS/IOC.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: