Повторне аудіювання з англійської для учасників ЗНО заплановане на 4 липня

Апеляційні скарги на Зовнішнє незалежне тестування з англійської мови подали 65 випускників. Учасники ЗНО, які подали скарги на аудіювання після тестування з англійською, зможуть його скласти повторно.

Відомство отримало 65 апеляційних скарг на процедуру проведення ЗНО з англійської, наразі всі вони розглядаються. Більшість скарг надійшло через погану якість звуку, нерозбірливу вимову та застарілу техніку, на якій було ледве чутно розмову.

Раніше ми повідомляли про відгуки криворізьких абітурієнтів щодо поганої огранізації тестування з англійської( аудіювання).

Міністр освіти та науки Лілія Гриневич запевнила, що випускники матимуть змогу повторно скласти тести з англійської під час додаткової сесії 4 липня, якщо їх апеляції визнають обґрунтованими.

Гриневич зазначила, що випускники мають можливість подавати скарги на процедуру проведення ЗНО, але зробити це вони повинні одразу у пункті проходження тестування.

Водночас міністр зазначила, що велика кількість скарг на ЗНО з англійської, на її думку, свідчить про те, що в Україні є проблеми з вивченням цієї мови.

«Звичайно, якщо дитина не була в школі підготовлена і вчитель не давав їй слухати відповідні записи англійською мовою, то їй потім складно сприйняти такий автентичний запис», — наголосила вона.

Також Гриневич розповіла, що на сайті Українського центру оцінювання якості освіти є запис аудіювання, тому кожен може прослухати і пересвідчитися у його якості.