Позачергова сесія міської ради не відбулася через відсутність кворуму

         Сьогодні у Кривому Розі мала б відбутися позачергова сесія міської ради, яку призначили у зв'язку зі зривом початку опалювального сезону. 

Але через відсутність кворуму сесія не відбулася - на позачергове засідання прийшли лише 26 депутатів із 64.

Нагадаємо, після втручання міста і нардепів, у Кривому Розі держпідприємство Теплоцентраль врешті отримало ліміти на газ. Місто вже з теплом.

Таке рішення керівництво НАК Нафтогаз прийняло після складних перемовин із керівництвом міста та народними депутатами від Кривого Рогу Костянтином Павловим і Андрієм Гальченком.

Ліміти на газ керованому Фондом держмайна держпідприємству «Криворізька теплоцентраль», яке повністю непідконтрольне місцевій владі, виділені з 16 листопада в обсязі, необхідному для опалювального сезону.

До цього часу через бездіяльність керівництва підприємства і ФДМ, яке навіть не приїхало на перемовини для врегулювання ситуації, номінації на поставку газу НАК «Нафтогаз» не міг надати через невиконання держпідприємством встановлених законом норм. У результаті - без тепла в Кривому Розі залишалися близько 300 тисяч містян.

Слід зауважити, що ще в 2016 році міська влада Кривого Рогу виступила за передачу ДП «Криворізька теплоцентраль» у власність міста.

Торік 9 жовтня на сесії міськради розглядалося питання передачі Теплоцентралі в комунальну власність. Але тоді цю пропозицію не підтримали депутати міської ради від партій "Укроп", БПП (Солідарність), "Самопоміч" та "Сила людей".

Ці депутати не дозволили вчасно забрати у власність громади міста Теплоцентраль і нести відповідальність за ситуацію з опаленням. 

Тепер же Теплоцентраль готові передати місту, але вже в тому стані, до якого вона сьогодні доведена в результаті неефективного менеджменту Фонду держмайна. Зараз Кривому Рогу можуть віддати не стільки підприємство, скільки його борги.

"Ми будемо домагатися передачі ДП «Криворізька теплоцентраль» Кривому Рогу, але на справедливих умовах», - підкреслив нардеп Андрій Гальченко.

Як ми повідомляли, ще 3 листопада, за розпорядженням мера, в Кривому Розі стартував опалювальний сезон. Тепло почало надходити в будинки криворіжців, які обслуговує міське підприємство Тепломережа.

Вже до 7 листопада працювало 99% котелень. 9 листопада почала роботу котельня «Центральна» на житломасиві Інгулець.

Станом на 10 листопада в місті працювали на подачу теплоносія всі 67 котелень міської Тепломережі.