Працівників Південного комбінату нагородили за спортивні та культурні досягнення

          Окрім роботи й трудових досягнень працівники Південного комбінату, мають ще й інші - спортивні та культурні.

Днями оголосили підсумки спартакіади й фестивалю народної самодіяльності та нагородили переможців. 
        
Серед трудових буднів і щоденних справ співробітники Південного комбінату знаходять час на заняття спортом.

На підприємстві підтримують ідеї активного та здорового способу життя. Спортивним традиціям у колективі вже майже півсторіччя.

Минулої осені стартувала 49-та Спартакіада трудових колективів, яка об"єднала майже 1 650 учасників. Впродовж 8 місяців спортсмени змагалися у 15-ти видах спорту. Визначали кращих у легкій атлетиці, спортивному туризмі, шахах, плаванні, футболі.

У Палаці культури Південного ГЗК кращі спортсмени та команди отримали нагороди та заохочувальні подарунки.

В першій групі цехІв перемогу здобув колектив управління залізничного транспорту. Срібло та бронза – у спортсменів рудоуправління та рудозбагачувальних фабрик. Колектив агломераційного цеху виборов перемогу серед команд другої групи цехІв. Кращими спортсменами спартакіади визнані Антон Гопкало та Анастасія Зернякова.

А той, хто має хист до мистецтва, сповна може проявити себе у Фестивалі народної самодіяльності "Сузір"я талантів", який проходить паралельно зі спартакіадою.

Цьогоріч у фесті взяли участь більше шістдесяти талановитих співробітників. Співали, танцювали та радували шанувальників мистецтва. Найкращою співачкою на підприємстві визнали представницю управління з ремонту технологічного обладнання Вікторію Наконечну.

Після нагородження співробітники комбінату продовжать тренування й репетиції.

Готуватимуться до ювілейної, 50-ї, спартакіади та фестивалю, які розпочнуться вже у вересні цього року.