Працівники «Кривбасвибухпрому» приймали вітання з нагоди 50-річного ювілею підприємства 

ПОДІЯ
19.07.19 - 16:41 457

Учора працівники «Кривбасвибухпрому» приймали вітання до Дня металургів та гірників та з нагоди півсторічного ювілею підприємства. 
 

За піввікове існування «Кривбасвибухпром» виховав цілу плеяду досвідчених спеціалістів. Вихідці з підприємства обіймали провідні посади у сфері управління економікою країни. Зі святом вибуховиків привітав секретар міськради Сергій Маляренко.

«Я вдячний працівникам підприємства та керівництву за стабільну півсторічну працю, яка дозволяє працювати всім іншим гірничодобувним компаніям міста. Від імені міського голови Юрія Вілкула та депутатів міськради вітаю вас і з прийдешнім святом -  Днем металурга та гірника. Бажаю щастя, успіхів, родинного тепла і миру всім нам», — зазначив секретар міськради.

 

 

Для «Кривбасвибухпрому» вже пройдений етап переходу на екологічно чисту вибухівку «Україніт», тож останні десятиліття на підприємстві — це постійний пошук та впровадження інноваційних технологій у вибухові роботи.

«Ми й надалі залишаємося підприємством, яке відкрите до інновацій і намагається впроваджувати нові сучасні тенденції, які є на світовому ринку буровибухових робіт. На сьогодні наші клієнти - ГЗК Кривого Рогу, збільшують обсяги буріння, тож нам важливо відповідати їхнім очікуванням. Ми сконцентровані на забезпеченні необхідної кількості та якості вибухових робіт», — розповів виконавчий директор ПВП «Кривбасвибухпром» Дмитро Красніков.

 

Завдяки впровадженню інновацій вибуховики підприємства єдині в Україні використовують кращі світові неелектричні системи ініціювання. Вони підвищують безпеку, надійність і якість проведення масових вибухів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: