Працівники Криворізького центру поводження з тваринами врятували безпритульного собаку

ПРИГОДА
15.04.19 - 11:11 896

Працівники Криворізького центру поводження з тваринами врятували безпритульного собаку, який застряг у щілині між будинками.

"Різними шляхами до нас у Центр потрапляють собаки, - розповідає заступниця керівника Центру Ірина Іващенко. - Когось відловлюють наші хлопці, когось привозять волонтери та опікуни, когось - поліція. А цю малечу нам довелося впродовж декількох годин доставати з вузенької щілини між будинками на вул. Нахімова. Велика дяка Тимуру Батищеву та Сергію Карпишу за винахідливість, терпіння та наполегливість. Собака заліз між домами і дві доби завивав там, не маючи змоги вилізти. Мешканці звернулися до нас, Тимур у свій вихідний день зголосився допомогти, але без допомоги водія таксі - Сергія Карпиша - визволення тварини було б майже неможливе. Сергій, до речі, багато років перевозить тварин по місту, його знають всі волонтери. Золота людина!

 

Бідне собача вагою 8 кг прийшлося перевозити у мішку, бо від страху за своє життя воно чинило шалений опір. У Центрі песик заспокоївся, дав себе оглянути, зробити щеплення від сказу. Завтра його ще раз оглянуть лікарі та призначать лікування".

 

Таким безхатнім підопічним у Центрі завжди надають необхідну допомогу.

 

Їхні фото розміщують на сторінці у Фейсбук, щоб знайти тваринам доброго, небайдужого до долі чотирилапих, хазяїна.

 

 

Фото зі стоірнки Центру.

 

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: