Право дитини на родину. 900 криворізьких дітей живуть у неблагополучних сім'ях

СОЦІУМ
23.05.19 - 17:13 321

У Кривому Розі майже 900 дітей ростуть у неблагополучних родинах. Завдання працівників служби у справах дітей – навчити таких батьків відповідальності. У гіршому випадку доводиться позбавляти їх батьківських прав. Як зберегти сім'ю для дитини – обговорювали сьогодні представники служби у справах дітей разом з працівниками центру зайнятості.

Позитивна тенденція є, проте щороку для близько 60-ти дітей шукають нову родину. Також не зменшується кількість розлучень та відмови від дітей у пологових будинках. Наявність роботи і зарплати – одна з умов благополуччя родини.

 

 

«Декілька сотень громадян з цієї категорії проходили у нас перенавчання і отримували нові професії та перекваліфікації, які потрібні у нашому місті», – каже директор міського міжрайонного центру зайнятості Ігор Вознюк.

 

 

«У батьків є тільки одне право – народити дитину. Потім у батька та матері з’являються їхні обов’язки – виховати дитину і дати їй все необхідне, щоб вона могла рости, розвиватися і жити у нашому місті і державі», – зазначила начальник служби у справах дітей Криворізької міської ради Лариса Хоружева.

 

 

Відповідно до статистики, на обліку у криворізьких службах у справах дітей перебувають 1 792 сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них – 779 сиріт та 1013 хлопчиків і дівчаток, позбавлених батьківського піклування.

 

 

Із загальної кількості дітей сімейними формами виховання охоплено 1596 дітей (89%), з них: під опікою, піклуванням у сім’ях – 1 290 дітей, у прийомних сім’ях, дитбудинках сімейного типу – 284, у сім’ях родичів – 22 дитини.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: