Правоохоронці Кривого Рогу дали прес-конференцію з приводу вбивств молодих дівчат

        В.о. начальника Криворізького відділу поліції Микола Верповський дав прес-конференцію, на якій розповів деякі деталі останніх резонансних злочинів, скоєних у нашому місті відносно молодих дівчат. Правоохоронець пояснив, що зарано пов'язувати усі випадки згвалтувань та вбивств (включно із сьогоднішнім) з однією особою. До того ж, усі деталі злочинів пресі розголошувати не будуть через таємницю слідства. 

"Ми можемо розповісти, що о 6.23 сьогодні в Покровському районі виявили тіло дівчини 1997 року народження з синцями і саднами. На тепер правоохоронці проводять заходи з встановлення причетних до цього злочину. Зазначу, що на території міста щодня вІд людей надходять до 4 000 повідомлень до поліції. Ми їх перевіряємо - є факти насилля над жінками, грабежі, розбої. На тепер маємо два вбивства дівчат  - 26 травня у парку ім.Хмельницького та сьогоднішнє. У цих вбивствах є схожі й відмінні риси. Усі злочини скоєні у вечірній час доби, проти молодих дівчат, але є багато розбіжностей, тому ми не можемо поки об'єднувати ці злочини у серію. Приміром, у випадках розбоїв у жертв відбирали цінні речі, при вбивствах - не відбирали. Поліція працює над розглядом усіх імовірних версій злочину, усіх мотивів, в тому числі й такого, що це скоїла одна людина", - пояснив поліцейський.

Стосовно згвалтувань, Микола Верповський зазначив, що у Кривому Розі у 2018 році було зареєстровано два подібних факти - у Тернівському й Довгинцівському районах. По сьогоднішньому вбивству дівчини, знайденої на території 9-ї лікарні, поліція ще не може говорити, чи мав місце факт згвалтування. Тільки після отримання офіційних результатів експертизи можна буде це стверджувати.

Стосовно фоторобота, опублікованого ЗМІ, Верповський заявив, що його складено зі слів очевидців за фактом розбою у Саксаганському районі (біля "тисячки"). Говорити ж про схожість і причетність до решти злочинів особи з цього фоторобота не можна. Шириться інформація, що зловмисник, який скоїв убивство дівчини в Металургійному районі (парк ім. Хмельницького ), був затриманий поліцією. Микола Верповський заявив: "Так, дійсно, але ми затримали злочинця, який скоював грабежі, у той самий час на його одязі виявили червону рідину. Наразі експертизи тривають, чоловік затриманий і перебуває під арештом. Причетності до вбивств він може й не мати. Хочу акцентувати увагу на тому, що наразі працівники поліції несуть посиленний варіант служби, патрулюють території у місцях можливого скоєння злочинів - скверах, парках, місцях масового відпочинку, водоймах, місцях масового скупчення людей.

Користуючись можливістю, прошу криворіжців поберегтися, обмежити пересування у вечірні години, не ходити по одному, бути обачними та обережними.

Запевняю, що органи криворізького гарнізону поліції проводять всі оперативні розшукові заходи з розкриття цих злочинів, щоб усі винуватці понесли покарання за скоєне".