Прецедент чи майбутня тенденція? До Опозиційного Блоку у повному складі приєдналися Одеська міська та обласна організації «ОП – За життя»

ПОДІЯ
26.06.19 - 17:32 396

Всі партійні організації Одеської області вийшли зі складу «Опозиційної платформи – За життя». Про це сьогодні заявив голова обласної організації партії Микола Пундик. Він додав, що це рішення одноголосно підтримали на зборах обласної, міської та районних партійних організацій.

За словами Пундика, основною причиною такого вчинку є те, що до прохідної частини списку включені головний із забудови Києва – Вадим Столар, «смотрящий» від Порошенка, його команда, а також одіозний політик з відверто профашистськими поглядами Ілля Ківа.

 

«Одеська регіональна організація «Опозиційної платформи – За життя» неодноразово звертала увагу на те, що реальна діяльність керівництва партії не відповідає тим цілям та завданням, які ставили під час її створення, і не відображає інтереси громадян, які пов’язували з партією свої надії. На жаль, практика чиновницького, управлінського самоуправства та самодурства не тільки не припинилася, а й навпаки, після президентських виборів вона увійшла в систему. Партія фактично перетворилася в приватну лавочку, в якій в роздріб та оптом торгують усім: місцями в списку, виборчими округами, посадами та регіональними партійними організаціями», – зачитав відкриту заяву Микола Пундик.

 

«Сьогодні настав момент, коли терпіти стало неможливо. Включення в прохідній частині списку відвертих посібників минулої влади, відвертих нацистів унеможливлює наше подальше перебування в даній організації. Наше рішення затверджено як одноголосне», – підсумував голова обласної організації партії.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: