Представники Міжнародної фінансової корпорації прагнуть співпрацювати з Кривим Рогом

БІЗНЕС
04.04.19 - 11:59 1065

Вчора в Кривому Розі побували представники Міжнародної фінансової корпорації. Один із напрямків роботи — інвестування в муніципальні проекти. На зустрічі в мерії потенційні інвестори запропонували співпрацю і висловили готовність фінансувати важливі для міста програми.

Робочу зустріч із представниками Міжнародної фінансової корпорації провів міський голова. Юрій Вілкул зауважив, що Кривий Ріг активно розвиває міжнародну співпрацю з бізнесом та підтримує будь-які ідеї, що сприяють економічному зростанню. Один із пріоритетних напрямків міської політики — енергозбереження та Стратегічний план розвитку Кривого Рогу до 2025-го року за напрямом «Екологічно безпечне місто ефективного використання ресурсів». Торік на заходи з енергоефективності в місті спрямували понад 140 мільйонів гривень. Це дозволило заощадити вдвічі більше.

«Ми змогли заощадити 9 мільйонів кубометрів природного газу, 11 мільйонів кіловат/годин електроенергії, 9 тисяч гігакалорій теплоенергії», — підсумував міський голова Юрій Вілкул.

 

 

Місто активно співпрацює з інвесторами. Таким партнером може стати й Міжнародна фінансова корпорація. Один із підрозділів Світового банку працює переважно з приватним сектором та інвестує в муніципальні проекти в Україні. Три такі — наразі в роботі, один нещодавно реалізований у Маріуполі. Там профінансовано придбання автобусів.

«Ми не працюємо під держгарантію, ми — безпосередньо з муніципалітетом, тобто даємо гроші місту або можемо дати їх комунальному підприємству під муніципальну гарантію. Ви їх використовуєте, працюючи у своїй юрисдикції. Наша мета — подивитися, що ви працюєте згідно з законом, без порушень, і тоді ми перераховуємо гроші», — пояснив інвестиційний офіцер Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Дмитро Крищенко.

 

 

«Сподіваємося, знайдемо з вами спільні напрямки в роботі у галузях розвитку енергозбереження, водопостачання, транспорту, авіасполучення, стосовно заводу з переробки твердих побутових відходів, для того, щоби розбудовувати місто», — зазначив мер Кривого Рогу.

 

 

Поділитися досвідом своєї роботи гості мають намір у травні в столиці. Вони запрошують криворіжців на зустріч, участь у якій візьмуть представники 15-ти європейських міст — клієнтів корпорації.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: