Прем'єра! Криворізький гурт Brunettes Shoot Blondes записав нове оригінальне відео з мультироялем

ЦІКАВО
29.01.19 - 12:08

Сьогодні відбулася прем'єра анонсованого раніше нового відео криворізького гурту Brunettes Shoot Blondes. Музиканти здивували цікавою трансформацією - перетворили зламаний рояль 19 століття на мультиінструмент.

Український інді гурт з Кривого Рогу Brunettes Shoot Blondes створив арт-об’єкт - гібридний рояль, в який вбудовані 20 музичних інструментів. У новому відео на пісню Houston наживо прозвучить цілий оркестр всередині одного корпуса.

 

Саме з цією композицією артисти виступили на національному відборі Євробачення-2019.

 

Музикантам прийшла в голову ідея створити справжній аналоговий апарат, який би міг грати на різних інструментах за допомогою натискань білих і чорних клавіш.

У такий спосіб при натисканні клавіш грає вбудована маримба, бубон, цимбали і навіть кастаньєти. Існують також спеціальні механічні пристрої, що дозволяють відтворювати звуки віолончелі, скрипки та органу.

 

«Головна ідея була в тому, щоб вся механіка між інструментами працювала без електрики. Одним із найскладніших завдань була інтеграція невеликого органу. Найсмішніше, що нам довелося врешті-решт навчитися грати на ньому», — каже фронтмен групи Андрій Ковальов.

 

Наші земляки Brunettes Shoot Blondes відомі завдяки унікальним ідеям для відео, які вони знімають самостійно. Вперше загальну увагу гурт привернув релізом вірусного кліпу Knock Knock, що зібрав понад 100 млн переглядів в інтернеті й здобув нагороду за кращу концепцію на Berlin Music Video Awards.

Релізом нового синглу і лайв-відео музиканти хочуть привернути увагу любителів музики, дизайну та мистецтва.

 

Фото - Brunettes Shoot Blondes. Відео нового синглу - нижче.

 

 

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: