Про дітей. Пікніки, пленери, покази, вистави, дискусії, презентації та кулінарні майстер-класи відбуватимуться у парку Мершавцева

     Цими вихідними у парку ім. Федора Мершавцева відбулись цікаві заходи в рамках 10-денної інформаційної кампанії "Про дітей" ("Про дітей - 20 заходів до 20-тиріччя Дня захисту прав дітей в Україні").

"Чи багато хто згадує про права дітей як такі, чи замислюється над їхніми потребами для становлення й розвитку особистості? Чи багато дітей і дорослих знає про "Конвенцію про права дітей", про зміни, які нині відбуваються в законодавстві України, в освіті, в галузі охорони здоров'я, в психологічній, спортивній та екологічних сферах? Ми запрошуємо усіх криворожців - великих і маленьких - долучитися до інформаційної кампанії "Про дітей - 20 заходів до 20-річчя Дня захисту прав дітей в Україні", - закликають організатори. БФ "Громадська ініціатива мешканців Кривбасу".

Заходи триватимуть по 10 червня, щоб звернути увагу суспільства на багатовимірність можливостей створення ресурсів для розвитку, творчості дітей вже зараз.

Пікніки, пленери, покази, вистави, тренінги, дискусії та презентації, збір урожаю, кулінарні майстер-класи, лекції про булінг, рівність та доступність відбуватимуться у парку Мершавцева.

"Юним талантам, а особливо їхнім батьками, треба більше свіжого повітря, зелені і втішних емоцій! - переконані організатори.