Пробач, друже! Хазяїн собаки, покинутого напризволяще у лісосмузі, повернувся і забрав його

СОЦІУМ
18.04.19 - 10:11

Нагадаємо, 5 квітня працівники Центру поводження з тваринами врятували собаку, який чотири доби, голодний, виснажений і поранений, у металевому наморднику сидів на прив'язі в лісосмузі, поблизу дачного кооперативу.

Про цей прикрий випадок поводження з собакою повідомила Олена Корж у Фейсбук.

 

"Завдяки співпраці поліції Криворізького районного відділу КВП та співробітників Центру поводження з тваринами, собаку було врятовано", - повідомила працівниця Центру.

 

Пес був дуже слабкий, мав запалення вух, рани на морді (намагався зняти намордник).

"Цей хлопець на відео - справжній хазяїн Дена, - вчора повідомила заступниця директора Центру Ірина Іващенко. - Молодий чоловік розповів, що хотів поїхати за кордон і домовився з другом про перетримку свого собаки.

За деякий час друг повідомив, що пес утік. Хлопець відклав поїздку та залишився в країні, щоб знайти Дена. Його дівчина побачила у новинах сюжет та зателефонувала йому.

Я спілкувалася з хлопцем декілька різів. Мене підкупило те, що у кожній розмові він розпитував про самопочуття собаки, дуже переймався. Я сказала, що нічого йому не обіцяю, буду дивитися на реакцію собаки. Поведінка Дена сказала мені все. Пес намагався пролізти крізь решітку, щоб потертись об хазяїна, починав скавчати, як тільки хлопець відійшов до таксі. 

Хазяїн сидів навколішки біля вольєра та просив вибачення у собаки за свою помилку. Нам він пообіцяв, що більше ніколи не залишить пса. Я йому вірю. Після оформлення всіх паперів вони поїхали додому! Все буде добре!"

 

Відео працівників Центру - нижче.

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»