Проект Black Iron у Кривому Розі вартістю $1,2 мільярда виходить на фінальну стадію запуску

БІЗНЕС
07.07.19 - 11:18 683

Найбільший канадський інвестиційний проект зі створення нового залізорудного виробництва в Кривому Розі, від канадської компанія Black Iron, виходить на фінальну стадію узгодження. Повідомляє Mind.

У будівництво Шиманівського ГЗК компанія планує інвестувати $ 1,2 мільярдів. При цьому ще $2,2 мільярда отримають державний та місцевий бюджети за майбутні двадцять років роботи компанії в Україні у вигляді податкових надходжень. Проект дозволить створити в регіоні 700 робочих місць безпосередньо на підприємстві і ще 2000 робочих місць опосередковано.

 

Торік, під час зустрічі з послом Канади Романом Ващуком та представниками Black Iron, про підтримку такої ініціативи за умови дотримання суворих екологічних норм, повідомив міський голова Юрій Вілкул.

 

Нещодавно на засіданні «Economic club of Canada» у Торонто Президент України Володимир Зеленський зазначив, що особисто буде допомагати в реалізації проекту у Кривому Розі.

 

Шиманівське залізорудне родовище — одне з перспективних родовищ Криворізького залізорудного басейну. Воно має 355 мільйонів тонн виміряних і 290 мільйонів вивірених запасів. Вміст заліза в виміряних запасах – 32%, магнетиту – 19,5%.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: