Програма захисту: понад 6 тисяч криворіжців отримають допомогу з міського бюджету

ВАЖЛИВО
18.01.21 - 13:59

У Кривому Розі продовжують системну роботу зі збільшення соціальної підтримки криворіжців та розширюють міські програми соціального спрямування, - повідомляє управління преси та внутрішньої політики міськвиконкому. 

Програма включає матеріальну допомогу різним верствам населення, безкоштовне харчування школярів 1-4 класів, оплату 50% харчування дітей в дитячих садах, компенсацію за тарифи, яка з нового року збільшена удвічі, до 1000 грн. 

 

Також у 2021 році в Кривому Розі — першому місті України — вводять безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Загалом міською соціальною програмою охоплено кожного третього мешканця міста.

 

На січневому засіданні виконкому міської ради підтримали всі рішення соціального спрямування – ще понад 6 тисяч криворіжців отримають допомогу з міського бюджету.

 

 

«Головний напрямок роботи міської влади — це турбота про людей. Ми прагнемо допомогти криворіжцям в таких складних економічних умовах. Тому в 2021 році продовжуємо системну роботу зі збільшення соціальної підтримки мешканців та розширюємо міські програми соціального спрямування», - зазначив міський голова Костянтин Павлов.

 

 

Кривий Ріг допомагає онкохворим, ветеранам, особам з інвалідністю, багатодітним родинам, бійцям АТО/ООС, чорнобильцям та афганцям. Також місто взяло на себе виплату пільг, які були передбачені державою, але кошти на них не виділяють.

 

У Кривому Розі містяни зможуть отримати одноразову матеріальну допомогу з міського бюджету у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем та значними витратами на лікування чи поховання рідних. 

 

У січні таку допомогу отримають 483 криворіжці на загальну суму 1,1 млн грн, з них 211 осіб — на лікування. У 2020 році таку допомогу отримали майже 6 тис криворіжців на суму 16,5 млн грн.

 

Місто надає допомогу родинам, які виховують дітей з інвалідністю та онкохворих. Кожна така дитина — всього понад 2500 - отримає з міського бюджету допомогу по 10 тис грн.

 

 

«Слід зазначити, що допомогу отримують як діти з числа внутрішньо переміщених осіб, так і діти, захворювання яких перебуває у стадії ремісії. Також підтримку з міського бюджету у розмірі 5 тис грн отримують діти внутрішньо переміщених осіб, які мають статус дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів», - підкреслила Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики.

 

 

Як зазначила Інеса Благун, у січні цього року виникло занепокоєння серед криворіжців, які отримують соціальну допомогу безпосередньо від держави, а це близько 33 тис містян. Затримку виплат помітили в багатьох містах України. 

 

Однак, завдяки тому, що міський департамент соціальної політики виконкому завчасно, ще 25 грудня подав до обласного департаменту соцполітики необхідні заявки, вже 14 січня фінансування було здійснено в повному обсязі.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: