Прориву ворога, спроб теракту або диверсії, жертв серед населення Дніпропетровщини немає, - Лукашук

ПРЯМА МОВА
25.02.22 - 12:08

Отже, щодо ситуації на Дніпропетровщині. Прориву ворожих військ на територію області не відбулося. Постраждалих чи жертв серед цивільного населення немає. Жодної спроби теракту або диверсії. Всі об’єкти критичної інфраструктури в області залишаються під посиленою охороною, атаці протягом ночі не піддався жоден.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук годину тому розповів журналістам на брифінгу:

 

"Вчора було запроваджено комендантську годину, порушень нині не зафіксовано. Дякую мешканцям області за те, що з розумінням ставитеся до ситуації. В області розгорнуто блокпости на всіх напрямках, але їхню кількість зі розумілих причин ми не розголошуємо. Всі системи життєзабезпечення області працюють в штатному режимі: електроенергія, тепло, газ, водопостачання – все без перебоїв.

До лікарні Мечникова з Донеччини доправили 7 поранених військових. Їм надано висококваліфіковану допомогу, запаси крові є. Але я звертаюся до мешканців області з проханням ставати донорами. Це може врятувати не одне життя.

Всі дороги в області нині проїзні. Всі аптеки, магазини тощо нині працюють і мають працювати надалі безперебійно. Я звертаюся до представників малого та середнього бізнесу з проханням забезпечувати потрібну кількість товарів, щоб люди не відчували незручностей і могли придбати все необхідне.

Ситуація спокійна, контролюється органами влади, військовиками, правоохоронцями. До лав ТРО записується дедалі більше людей.

Ще раз закликаю жителів Дніпропетровщини довіряти лише офіційній інформації. Мережею нині шириться численна кількість фейків – будь ласка, не піддавайтеся на провокації, зберігайте спокій і тримайте холодним розум.

Дніпропетровщина не здається. Ми вдома, ми на своїй землі, яку ніхто не віддасть".

 

 

Відео - нижче.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: