Противник закидав гранатами у ближньому бою. У Кривому Розі поховали Олександра Гавловського

ЖАЛОБА
23.05.24 - 15:06

Нині у Кривому Розі поховали 38-річного захисника Олександра Гавловського. До свого 39-річчя Олександр не дожив два місяці. Донецький степ біля села Уманське Покровського району став свідком його загибелі. До наших позицій прорвалась ворожа ДРГ - і 25-та десантно-штурмова бригада, де служив криворіжець, прийняла ближній бій. Противник закидав наших хлопців гранатами.

«Саша єдиний, хто загинув у цьому бою. Його побратими отримали важкі поранення, але вижили, - не може стримати сліз рідний брат воїна, Володимир. - На яких напрямках він воював ці два роки, ми не знали, бо він більше відмовчувався. Завжди був справжнім, надійним братом і батьком. Я так ним пишався! Він був золотою людиною».

 

Бойові побратими Сергій та Ігор прибули з фронту, щоб провести товариша в останню путь і віддати належні почесті.

 

«Ми разом проходили військову підготовку, навчалися у Німеччині, - пригадує Ігор з позивним «Єлисей». – Після навчання ми прибули до зони виконання бойових завдань, роз’їхалися у різні підрозділи, але зв'язок підтримували. Сашко був чуйний і вправний організатор, служив командиром відділення. Був двічі поранений. За станом здоров’я, перевівся у танковий батальйон оператором-планшетистом і керував ударними БПЛА. Коли окупанти полізли на наші позиції і кинули гранати, то він захистив товаришів. Вони вижили завдяки йому».

 

До війни наш земляк закінчив Гірничий технікум Криворізького технічного університету. Працював гірничим майстром на КЗРК. На підприємстві його шанували і чекали назад з Перемогою.

 

Не обіймуть більше найріднішу людину ні дружина, ні двоє синів.

 

Вічна пам’ять, слава й подяка Воїну за захист!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: