Приберіть за своїм песиком! Мешканці мікрорайону Східний встановили стійку для відходів

СОЦІУМ
05.03.19 - 12:42 1371

Депутатка Дніпропетровської обласної ради, активна криворожанка Світлана Хватова, разом з однодумцями, намагається привчити криворіжців до корисної й ефективної практики прибирання за своїми собаками, поширеній у розвинутих країнах.

За ініціативи небайдужих до благоустрою міста мешканців мікрорайону Східний-2, у сквері ім. Гутовського з'явилася стійка з урною та пакетами для прибирання собачих екскрементів. 

Кожен власник домашнього улюбленця, вигулюючи його у сквері, може взяти зі стійки пакет та прибрати відходи, викинувши їх до урни.

 

А в передчутті весняного подиху, у сквері встановили ще й Альтанку для поцілунків - для усіх, закоханих у життя.

 

"Ми притягуємо у своє життя все те, про що думаємо. Ось подумали ми з мешканцями Східного про те, що було б необхідно в сквері Гутовського встановити урни для собачих відходів, і на нашому шляху зустрілися люди, які за невелику суму ці урни виготовили, - поділилась активістка у соцмережі. - А ще ми подумали про те, що приводом для добрих посмішок може стати альтанка для поцілунків - і ось вона вже в нашому парку. Ще раз переконуюся, скільки часу ми думаємо про хороше, стільки його й отримуємо.

 

Сподіваємось, місцеві мешканці з вдячністю оцінять гідну ініціативу і скористаються новим "сервісом" для обслуговування своїх чотирилапих. Як це й роблять власники тварин у цивілізованих країнах світу. 

 

Фото зі сторінки Світлани Хватової. 

 

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: