Прибрати килими та скоротити перевезення. «Укрзалізниця» вимагає зменшити податки

АКТУАЛЬНО
31.07.19 - 16:02

«Укрзалізниця» продовжує позбуватися килимів у пасажирських потягах. Наразі доріжки та килими поступово вилучають з потягів категорій «Інтерсіті», «Регіональний експрес» та «Регіональний потяг», – повідомляє пресслужба залізничної компанії.

Таку ініціативу широко підтримали й пасажири, про що свідчить проведене опитування. Крім того, завдяки таким заходам буде полегшено процес прибирання вагонів.

 

Нагадаємо, Укрзалізниця відмовилася від використання килимів у вагонах, які пройшли капітально-відновлювальний ремонт. Замість килимів підлога в цих вагонах покрита сучасним та антивандальним покриттям, яке легко утримувати чистим.

 

Тим часом, в «Укрзалізниці» заявили, що зменшать обсяги пасажирських перевезень, якщо в Кабміні не узгодять зміни до Податкового кодексу щодо зменшення ставки податку на землю для компанії. Про це розповів директор з розвитку бізнесу компанії Андрій Рязанцев.

 

За його словами, під час голосування бюджету на 2019 рік внесли зміни до Податкового кодексу, згідно з яким «підприємство додатково обтяжили податком у сумі 3 мільярди гривень».

 

«В жодній країні світу під залізницями податок на землю не сплачується взагалі», - додав він.

 

Рязанцев підкреслив, що ДФС, Мінфін, Мінагрополітики, Мінекономрозвитку, Мінрегіон, Мін’юст з різних причин вирішили відправити на доопрацювання проект закону про зміни в Податковому кодексі щодо повернення коефіцієнта 0,25 при оподаткуванні земель залізничного транспорту, який розробила УЗ. Ініціативу «Укрзалізниці» підтримало лише Міністерство інфраструктури.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: