Прибрати трубу за два тижні! Криворіжець отримав припис за незаконні скиди в Саксагань

ЕКОЛОГІЯ
02.07.19 - 17:41 454

Результати лабораторних досліджень проб води з Саксагані та Інгульця засвідчили перевищенння вмісту забруднюючих речовин. Фахівці коментують – це свідчить про забруднення річок неочищеними стічними водами.

Покращення стану водних об'єктів – таку мету мають робочі групи, створені в усіх районах нашого міста. Вони уповноважені проводити заходи з обстеження берегової території річок, виявляти і ліквідовувати джерела забруднення водойм.

 

«На сьогодні вже проведено 20 комісійних обстежень берегової території річок Саксагань та Інгулець. У ході обстеження виявили витоки у Покровському районі по вулиці Колонківська та Центрально-Міському районі по вулиці Каракозова», – зазначила головний спеціаліст відділу охорони навколишнього природного середовища міського управління екології Олена Волик.

 

Труба на вулиці Каракозова призначена для відведення дощових вод. Господар цього будинку просто вивів її за межі подвір’я. Відтак, вода, використана для побутових потреб, стікає далі по вулиці. І закінчує свій шлях у санітарній зоні Балки Калетіна. На момент приїзду наших журналістів, власників будинку не було вдома. Та днями з ними вже поспілкувалися правоохоронці і члени робочої групи Центрально-Міського райвиконкому.

 

«Разом з поліцією ми видали доручення господарю будинку демонтувати трубу, щоб вона не шкодила навколишньому середовищу», – розповів начальник відділу з питань благоустрою та житлової політики виконкому Центрально-Міської райради Василь Віцалару.

 

За цим приписом власник несанкціонованої труби повинен прибрати її у двотижневий термін.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: