Приватним підприємствам в Україні офіційно дозволили виробляти номерні знаки

ВАЖЛИВО
02.04.24 - 11:58

Приватним підприємствам в Україні офіційно дозволили виробляти номерні знаки, вони тепер матимуть нові серії букв. Буквено-цифрові комбінації для цих номерів, як і раніше, будуть присвоювати сервісні центри МВС, а самі номерні знаки вироблятимуть приватні компанії.

Відтак, за вибором, автовласники можуть або дотримуватися традиційного способу отримання номерів у сервісному центрі МВС, або замовити там «цифровий» номер, а фізичні пластини придбати у суб’єкта господарювання, який має дозвіл на надання таких послуг, - повідомляє пресслужба Головного сервісного центру міністерства.

 

Нові серії автономерів затверджені наказом МВС України в січні цього року й досі вони не зустрічалися на автівках. Після отримання дозволу ці суб’єкти господарювання зможуть видавати номерні знаки, що відповідають державним стандартам, але з окремими серіями: OA, OV, OS, OE, ON, OI, OK, OM, UB, UC, AG, AJ, DB, NA.

 

Коли цей механізм запрацює, виявлення автомобіля з подібним позначенням на номерному знаку означатиме, що це офіційні номери, а не «євробляхи» (оскільки вони містять символи з латинського алфавіту). Їх просто виготовляють на замовлення за межами Центрального сервісного центру МВС.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: